Palm Beach Powrót do portfolio


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/server997961/ftp/gomegawwwnew/wp-content/themes/gomega-theme/resources/templates/partials/post/content.tpl.php on line 11

Wyzwanie

- Zapewnienie atrakcyjnego i nowoczesnego sposobu prezentacji oferty sprzedażowej produktu premium, który znajduje się w fazie projektowej.
- Podkreślenie nieruchomości z oszałamiającym widokiem na ocean i przedstawienie unikalnego widoku z każdego pomieszczenia.

Rozwiązanie

Aby wykonać wizualizacje 3D nieistniejącej nieruchomości, zrobiliśmy najpierw sesję wykorzystując bezzałogowy statek powietrzny (dron). Każde miejsce odpowiadające przyszłemu pomieszczeniu zostało przez nas dokładnie zarejestrowane w 360 stopniach. Na podstawie zdjęć sferycznych powstały fotorealistyczne wizualizacje 3D z idealnie odpowiadającą panoramą z każdego okna.

Najważniejsze zalety

Angażująca i atrakcyjna forma prezentacji produktu, nieistniejącego jeszcze w formie fizycznej o wartości premium. Wspaniale łącząca się z innowacyjną technologią – aplikacją VR, która została dodatkowo przygotowana, aby w sposób realistyczny przenieść użytkownika (potencjalnego nabywcę) do poszczególnych wnętrz apartamentu i pokazać mu wspaniały widok na ocean.