Search

O nas

Kim jesteśmy?

Co robimy?.

Kręcą nas filmy w 360° i wirtualnej rzeczywistości (VR), rozszerzona rzeczywistość (AR), dedykowane aplikacje mobilne, konfiguratory i wizualizacje 3D. Tworzymy nawet najbardziej zaawansowane ekosystemy i zawsze jesteśmy otwarci na więcej.

CREATIVE & PROFESSIONAL Dlaczego z nami?.

Interesuje nas jutro tyle, że już dziś. Z tą myślą tworzymy innowacyjne produkty, dzięki którym kreujemy wyjątkowe i wciągające doświadczenia. Naturalnie poruszamy się wśród najnowszych trendów. Od lat profesjonalnie doradzamy klientom w zakresie rozwiązań dopasowanych do ich biznesu. Nasze realizacje doceniają międzynarodowe firmy. Elastycznie podchodzimy do nowych wyzwań. Wciąż doskonalimy się, szukając unikalnych i świeżych rozwiązań.

GOMEGA SERVICES Co nas wyróżnia?.

Posiadamy najlepszych specjalistów z dziedziny IT oraz świata 3D. Z nami możesz zrealizować projekty swoich marzeń. Jako nieliczni łączymy wydajność z pełnym zakresem usług na najwyższym możliwym poziomie i nieograniczoną wyobraźnią. Sami wykonujemy poszczególne etapy prac, dzięki temu optymalizujemy Twoje koszty.

Zespół

Miło, że jesteś


Jakiś pan

stanowisko

Jakiś pan

stanowisko

Jakiś pan

stanowisko

Jakiś pan

stanowisko

Kariera

Pracuj z nami i odkrywaj nowe wymiary!Marki

które nam zaufały

Chcesz się dowiedzieć jak nowe technologie mogą rozwinąć Twój biznes?

Napisz do nas i opowiedz czym zajmuje się Twoja firma, a przedstwaimy Ci nasze pomysły jak stać się atrakcyjnym na rynku dzięki nowym technologiom!
> Napisz do nas
Go Mega