Search

Konfiguratory

Pełna customizacja Twoich produktów

Pozwól klientom stworzyć własną wersje Twoich produktów.Inspirujące konfiguracje

Konfigurator to narzędzie, które natychmiastowo umożliwia wybór różnych wariantów podczas dokonywania zakupu. Inteligentna technologia może pozwolić Twoim klientom na wszystko, od zmiany koloru felgi, po podgląd światła wewnątrz apartamentu znajdującego się nad Pacyfikiem o każdej porze dnia i nocy.

Fokus na użytkownika

Konfiguratory angażują użytkownika w sam proces tworzenia. Dzięki nim możesz zaoferować produkt w pełni zgodny z oczekiwaniami swojego klienta, a on zyska wyobrażenie gotowego, w pełni spersonalizowanego produktu jeszcze przed jego zakupem.

Wyjątkowy produkt buduje pozytywne skojarzenia z marką

W zależności od potrzeb biznesowych możesz zdecydować się na konfigurator 3D lub wirtualnej rzeczywistości (VR). Konfigurator 3D nie wymaga od Twoich klientów posiadania gogli VR, a efekt 3D zapewnia niemal realistyczne wrażanie produktu. Konfigurator VR (wirtualnej rzeczywistości) nie tylko zapewnia hiperrealistyczne wrażenie produktu, ale także ekscytującą podróż w świat Twoich produktów. To niesamowite doświadczenie i wspaniałe rozwiązanie biznesowe.

Poznaj nasze konfiguratory - online.

Yasava

Innowacyjna i angażująca forma prezentacji produktu, umożliwiająca personalizację jeszcze przed finalnym zakupem. Obniżenie niepewności związanej z zakupem produktu z kategorii premium.Wspaniałe narzędzie prosprzedażowe i wizerunkowe, umożliwiające angażujące doświadczenie z produktem i zanurzenie konsumenta w świecie wartości marki. Bez żadnych ograniczeń logistycznych.

Stegu

Stworzyliśmy unikalną przestrzeń dla świata marki i konsumenta, w której pozwoliliśmy na wspólny dialog przy pomocy pełnej interakcji różnych innowacyjnych narzędzi. Wykorzystaliśmy moc i siłę nowych technologii, oferując emocjonujące, wielozmysłowe i angażujące doświadczanie dla konsumenta oraz nowe narzędzie biznesowe dla naszego Klienta.

Green Dream Boats

System pozwala na personalizację i wizualizację produktu na długo przed jego produkcją. Dzięki temu redukuje niepewność związanąz kosztownym procesem zakupowym. Rozwiązanie zapewnia angażujące i interaktywne doświadczanie oferty oraz silną percepcję marki, wykorzystującą nowoczesne narzędzia na rynku.

Główne zalety konfiguratorów.

Umożliwiają szybką i skuteczną sprzedaż poprzez angażujące doświadczanie
Działają na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych
Stanowią spójny ekosystem z dedykowanymi aplikacjami
Umożliwiają korzystanie także bez gogli VR
Są proste w obsłudze i zapewniają nieograniczone możliwości konfiguracji
Pozwalają w każdej chwili dodać nieograniczoną liczbę produktów
Działają szybko, zawsze i wszędzie
Gwarantują wyobrażenie gotowego produktu jeszcze przed jego produkcją
Redukują niepewność związaną z kosztownym procesem zakupowym
Wykorzystują istniejące dane
Mogą posłużyć jako badanie upodobań klientów i tworzeniu nowych produktów
Automatyzują proces i optymalizują koszty

Marki

które nam zaufały

Chcesz się dowiedzieć jak konfigurator może rozwinąć Twój biznes?

Napisz do nas i opowiedz czym zajmuje się Twoja firma, a przedstwaimy Ci nasze pomysły jak stać się atrakcyjnym na rynku dzięki nowym technologiom!
> Napisz do nas
Go Mega