Search

Aplikacje Mobilne

czyli popularnie - appki

Od A do Z.

Wspieramy Cie w procesie projektowania palikacji i jej rozwoju na każdym etapie realizacji


Przemyślany produkt

Nasz zespół składa się z grupy specjalistów z każdej dziedziny procesu powstawania aplikacji mobilnej. Rozumiemy rynek i użytkowników.

QA & Testing

Będziemy klikać, przesuwać i zmieniać, tak długo dopóki nie usuniemy każdego ostatniego błędu. Upewnimy się, że Twoja aplikacja mobilna jest w najlepszej formie gotowa do uruchomienia i dodania sklepu z aplikacjami.

UI/UX Design

Nasza iddea projektowania aplikacji mobilnych skupia się na użytkownikach. Nasz dział projektowania aplikacji specjalizuje się w zrozumieniu potrzeb klienta, co pozwala na podejmowanie świadomych decyzji dotyczących UI i UX.

Native App Development

Tworzymy zaawansowane aplikacje na systemy iOS i Android od początku do końca. Intuicyjne, angażujące i responsywne - tak określamy nasze produkty. Nasza inżynieria opiera się na metodologii agile development, aby zapewnić sprawną i efektywną współpracę.

Poznaj nasze projekty aplikacji mobilnych.

Setupo

Pełna kontrola dzięki technologii.
Nowoczesny i elastyczny sposób publikacji katalogów i czasopism, odpowiadający współczesnym trendom konsumenckim, skierowany do ekstora B2B

Tabloy

Mobilne centrum dowodzenia.
Aplikacja oferuje firmom pełną mobilność, profesjonalizm i elastyczny dostęp do nowych treści. Użytkownik zyskuje pełną kontrolę niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywa i wysoki komfort konsumpcji oraz prezentacji dostępnych w aplikacji treści, w sposób angażujący i interaktywny.

Isovolta

Skuteczne narzędzie biznesowe, umożliwiające osiągnięcie założonych celów przez marketera. Profesjonalna i atrakcyjna forma prezentacji produktów i oferty firmy, dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Innowacyjne narzędzie umożliwiające pełną personalizację produktu z kategorii premium, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Zalety aplikacji mobilnych.

oferuje angażujące interakcje
np. z produktem, marką
budowa przewagi konkurencyjnej
socjalizowanie
dzielenie się zdjęciami, wiadomościami
zwiększenie efektywności i większa kontrola firmy
może posłużyć do prowadzenia szkoleń i współpracy np. między pracownikami
wymiana informacji i kontrola prywatności

Obszary zastosowań.

Marketing
Biznes i e-biznes
E-COMMERCE
branża modowa i Beauty
Lotnictwo i wojsko
rozrywka
Sektor bankowy
branża medyczna
SPORT
Muzyka
Projektowanie
Edukacja

Marki

które nam zaufały

Chcesz się dowiedzieć jak twoja mobilnaaplikacja może rozwinąć Twój biznes?

Napisz do nas i opowiedz czym zajmuje się Twoja firma, a przedstwaimy Ci nasze pomysły jak stać się atrakcyjnym na rynku dzięki nowym technologiom!
> Napisz do nas
Go Mega